Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zbiersk-Cukrownia - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Krokusowa

Obrzębin(Zbiersk-Cukrownia + 23 km)

105 500 zł1 000 m² 105,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest przy ulicy Krokusowej 5 ok.150 metrów od drogi krajowej 72. Bardzo ładna i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Słuszków

Słuszków(Zbiersk-Cukrownia + 7 km)

99 000 zł2 407 m² 41,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2407 m2 w miejscowości Słuszków, gmina Mycielin. 23 km do centrum Kalisza, 12 km do Stawiszyna, 9 km do Cekowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz(Zbiersk-Cukrownia + 21 km)

578 850 zł3 859 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa o powierzchni 3859m2. Bardzo dobra lokalizacja, dookoła osiedla domków jednorodzinnych. Położona przy już istniejącej drodze asfaltowej oraz drugiej planowanej 16 m. Woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Zamurna

Stawiszyn(Zbiersk-Cukrownia + 5 km)

225 000 zł1 114 m² 201,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z potencjałem w Stawiszynie? Ta nieruchomość to doskonała okazja do stworzenia nowej inwestycji! 1. Opis nieruchomości: prezentujemy działkę o powierzchni 1114 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Pszenna

Kalisz(Zbiersk-Cukrownia + 21 km)

2 255 000 zł18 800 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego 1,88 ha Lokalizacja: okolice ul. Pszennej, gmina Żelazków / Szosa Turecka praktycznie w granicach Kalisza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Podzborów

Podzborów(Zbiersk-Cukrownia + 14 km)

14 847 073 zł113 422 m² 130,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania grunt inwestycyjno-przemysłowy o łącznej powierzchni 11,34 ha, idealny pod różnego rodzaju działalność gospodarczą. Grunt znajduje się w dogodnej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kalisz(Zbiersk-Cukrownia + 21 km)

330 000 zł600 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną przy ul. Wrocławskiej o pow. 600 m2 przy drodze asfaltowej : prąd ok 20 m, woda , kanalizacja, doskonała lokalizacja. Wym. 24x28 Nr oferty 429/dz/b

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz(Zbiersk-Cukrownia + 21 km)

1 250 000 zł10 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny zlokalizowany w strefie przemysłowej w odległości 14 km od Kalisza. Działka idealna pod logistykę, magazyny, hale produkcyjne ma bezpośredni dostęp do drogi wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kuźnica

Kuźnica(Zbiersk-Cukrownia + 15 km)

65 000 zł988 m² 65,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Kuźnica, gmina Ceków-Kolonia. 19 km do centrum Kalisza, 13 km do Koźminka, 10 km do Liskowa, 4 km do Cekowa. Najbliższa szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Chmielnik,Kalisz(Zbiersk-Cukrownia + 21 km)

350 000 zł1 295 m² 270,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej idealnej pod Twój dom Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej, rodzinnej okolicy, z dala od głównej drogi, co.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa Zbiersk-Cukrownia

Zbiersk-Cukrownia,wielkopolskie

2 600 000 zł37 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cre Property jako wyspecjalizowana agencja w nieruchomościach komercyjnych proponuje: na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 3,72 ha położony przy drodze krajowej 25 pomiędzy Kaliszem.